Išskirtinės natūralaus medžio dvivėrės vidaus durys

Dvivėrės vidaus durys

Vidaus durys – vienas labiausiai pastebimų akcentų Jūsų namo ar buto interjere. Jos gali būti vienvėrės arba dvivėrės. Jei Jūsų butas ar namas yra erdvus, aukštomis lubomis, o praėjimai tarp patalpų yra platūs Jums puikiai tiks dvivėrės vidaus durys. Jas sudaro dvi vienoje plokštumoje esančios varčios arba dvi poros lygiagrečių varčių. Šių durų plotis siekia 1200–2000 mm, o į aukštį stiebiasi net 1900–2400 mm. Kokias duris pasirinkti Jums visada padės apsispręsti mūsų profesionalūs darbuotojai. Abejojantiems – norime pateikti keliatą dvivėrių durų pranašumų.

Dvivėrių vidaus durų pranašumai

Vienas pagrindinių dvivėrių vidaus durų pranašumų – galimybė praplatinti įėjimą į patalpą. Įeiti pro jas yra daug patogiau negu pro standartines vienvėres duris. Štai kodėl jos taip dažnai sutinkamos ne tik lauko, bet ir vidaus įėjimuose į prekybos centrų, ligoninių, kitų viešųjų erdvių, biurų patalpose. Jos puikiai atrodo ir suteikia didelėms erdvėms solidumo. Pasirinkimas dvivėrių vidaus durų yra labai platus, todėl kiekvienas klientas tikrai ras sau patinkantį modelį.
Dvivėrių durų gamybai, kaip ir kitiems mūsų produktams pagaminti, naudojame natūralaus medžio masyvą. Savo kokybe natūralus medis yra unikalus ir ilgaamžis. Baldų iš masyvo gamyboje nenaudojamos sintetinės medžiagos, kurios kenkia žmonių sveikatai.
Gaminamos durys dekoruotos stiklu ar vitražais atrodo ypatingai. Jas pravartu rinktis tada kai norima patalpai suteikti daugiau natūralios šviesos. Plati stiklų įvairovė leis susikurti išskirtinį durų dizainą, kuris nepaliks abejingų. Galite rinktis ir klasikines, medines duris, be papildomos apdailos, jos atrodys masyvesnės ir suteiks aplinkai rimtumo. Ir žinoma, nepamirštame modernaus interjero gerbėjų, kurie taip pat ras sau tinkamiausią produktą tarp mūsų siūlomo gausaus asortimento. Viskas priklauso nuo Jūsų pačių pageidavimų.
Jei nusprendėte pasirinkti dvivėres natūralaus medžio masyvo duris, rekomenduojame pasikonsultuoti su mūsų patyrusiais specialistais, kurie padės Jums atlikti reikiamus matavimus, patars renkantis stiklą, vitražą ir tiesiog durų spalvą.
Dar keletas patarimų, kurie padės Jums apsispręsti kokias geriau rinktis vidaus duris.
Kuo skiriasi vienvėrės ir dvivėrės vidaus durys jau išsiaiškinome. Tačiau svarbu aptarti ir tai, kokiu atveju dvivėrės vidaus durys gali Jums būti ne pačiu tinkamiausiu sprendimu. Pagrindinis aspektas, dėl kurio Jums gali netikti aptariamasis durų variantas – mažas Jūsų būsto plotas. Juk dvivėrės vidaus durys užima akivaizdžiai daugiau vietos už standartines vienvėres duris. Tad nepamirškite šio fakto, prieš priimdami sprendimą. Tačiau, taip pat labai svarbu atsižvelgti į nišos plotį. Jei šis viršija 90 cm, be dvivėrių durų niekaip neapsieisite.
Kaip jau minėjome, dvivėrės vidaus durys, montuojamos ten, kur dažniausiai lankosi didelis žmonių skaičius. Taip pat tokias duris galima montuoti individualiose erdvėse: tarp svetainės ir valgomojo, koridoriaus ir gyvenamojo kambario ir pan. Tačiau visada reikia objektyviai įvertinti patalpos erdvumą.
Dvivėrės durys itin gražiai atrodo individualiame name ar vasaros rezidencijoje, suteikdamos gyvenamosioms erdvėms dar daugiau aristokratiškumo, bei išskirtinio patrauklumo. Šios publikacijos viršuje rasite daugybę puikių dvivėrių durų pavyzdžių iš kurių be vargo išsirinksite tinkamiausią gaminį. Negalite apsispręsti kokios durys jums geriausiai tiktų? Reikia patarimo? Tikrai padėsime.
Mes įsitikinę, kad mūsų pagamintos dvivėrės ar standartinės vienvėrės natūralaus medžio masyvo durys kiekvienuose namuose ar biure sukels Jums daug teigiamų emocijų.
Jeigu susigundėte įsirengti kokybiškas medines duris, nepraleiskite progos dirbti su patyrusiais staliais, kurie Jūsų duris padarys meno šedevru, o mėgstantiems paprastumą pagaminsime kokybiškas ir ilgaamžes medines duris.
Jūsų namai nusipelno šilumos ir jaukumo, kaip ir aukštos kokybės medinių durų!

 

Laukiame Jūsų pasiūlymų, idėjų ir kūrybiškų minčių.
Klauskite Dabar!