Išskirtinės natūralaus medžio vidaus durys

Išskirtinės vidaus durys

Kaip ir kiekvienuose naujuose namuose vidaus durys –svarbi interjero detalė. Pagrindinė jų paskirtis – atskirti patalpas. Tačiau šiais laikais, renkantis medines duris, vis svarbesni tampa tokie aspektai, kaip konstrukcijų tvirtumas, dizaino išskirtinumas, medienos kokybė ir pan. Klientams kurie vertina aukštą kokynę, natūralią medieną ir rankų darbo gaminius mes siūlome įsigyti išskirtines vidaus duris. Susidomėjimas šiomis durimis auga kasmet. Tai galima paaiškinti tuo, kad natūralios medienos durys gali puikiai papuošti jūsų namus ar biurą: atrodo įspūdingai ir sukuria malonią atmosferą.

Į ką gi svarbiausia atkreipti dėmesį, renkantis išskirtines vidaus duris? Pirmiausia, labai svarbus yra bendras patalpų stilius. Prie jo turi būti derinamos ne tik lauko durys, bet ir vidaus durys. Tiesa, galima rinktis ir atvirkštinį variantą – tokias, kurios išsiskirtų iš bendro interjero ir taptų ryškiu bei žaismingu patalpų akcentu. Tačiau tokiu atveju prieš tai rekomenduojame pasikonsultuoti su interjero dizaineriais, kad nesugadintumėte bendro patalpos vaizdo. Renkantis duris, jų spalva paprastai derinama prie grindų ar sienų spalvos. Arba vėlgi galima rinktis spalvų kontrasto principu.

Išskirtinių vidaus durų privalumai

Išskirtinių vidaus durų gamybai, kaip ir kitiems mūsų produktams pagaminti, naudojame natūralaus medžio masyvą. Savo kokybe natūralus medis yra unikalus ir ilgaamžis. Durų iš masyvo gamyboje nenaudojamos sintetinės medžiagos, kurios kenkia žmonių sveikatai.
Jos gali būti papuoštos įvairiais dekoro elementais, stiklu, vitražais ir raižinias, kurie būna autentiški, rankų darbo. Klientui pageidaujant tokios durys gali būti puošiamos dekoro elementais iš tauriųjų metalų. Didžiulę darbinę patirtį turintys interjero dizaineriai visada pasiruošę Jums padėti ir patarti renkantis išskirtines vidaus duris. Platus šių durų pasirinkimas leis patenkinti ir išrankiausią klientą.
Šių išskirtinių durų gamybai naudojame tik kokybišką ir brangią ąžuolo, raudonmedžio, uosio ir kt. pageidaujamą medieną. Mūsų paruošta mediena pasižymi ilgaamžiškumu, tvirtumu ir puikia garso izoliacija. Durų apdailai naudojame tik ekologiškus aukščiausios rūšies dažus ir lakus, kurie apsaugo nuo drėgmės ir išorinių neigiamų veiksnių. Esant poreikiui visada galima atnaujinti arba restauruoti esamas duris, kurios ir vėl atrodys nepriekaištingai, bei tarnaus ilgus metus.
Išskirtinės vidaus durys – tai interjero detalė, kuri nepaliks abejingų. Tai neblėstantis grožis!

Mes įsitikinę, kad mūsų pagamintos vidaus durys kiekvienuose namuose sukels tiek Jums, tiek Jūsų svečiams daug teigiamų emocijų.
Jeigu susigundėte savo įsirengti kokybiškas išskirtines vidaus duris, nepraleiskite progos dirbti su patyrusiais staliais, kurie Jums pagamins kokybiškas ir ilgaamžes duris.
Jūsų namai nusipelno šilumos ir jaukumo!

Laukiame Jūsų pasiūlymų, idėjų ir kūrybiškų minčių.
Klauskite Dabar!