Išskirtinės natūralaus medžio dvivėrės lauko durys

Dėmesio! Šiuo metu užsakymai Lauko durų gamybai nepriimami.
Visus kitus natūralaus medžio gaminius galima užsisakyti.

Dvivėrės lauko durys

Lauko durys yra ne tik vienas pagrindinių namo eksterjero akcentų, bet atlieka ir apsauginę funkciją. Kokias duris pasirinkti savo namui, butui ar kitoms patalpoms, kiekvieno skonio, galimybių ir noro reikalas. Dažniausiai klientai lauko duris derina prie išorinių namo sienų spalvų ar net langų rėmų. Tačiau galima rinktis ir išskirtines, savito stiliaus duris, kurios puikiai saugos ir papuoš Jūsų namą. Kiekvienas, naujakurys ar tiesiog namą atnaujinti nusprendęs klientas nori, kad durys atrodytų nepriekaištingai. Puikus ir praktiškas pasirinkimas yra natūralios medienos dvivėrės lauko durys. Šių durų plotis siekia 1200–2000 mm, o į aukštį stiebiasi net 1900–2400 mm. Kokias duris pasirinkti Jums visada padės apsispręsti mūsų ilgus metus dirbantys patikimi darbuotojai. Abejojantiems – norime pateikti keletą dvivėrių lauko durų išskirtinumų.

Dvivėrių lauko durų pranašumai

  1. Dvivėrės durys suteiks daugiau erdvės praeiti, taip pat jei jums kada nors reikės įnešti ar išnešti didelių gabaritų baldą, pianiną ar kitą daiktą. Tai itin patogu kraustantis ar atnaujinant būstą. Tai ne tik praktiška, bet ir išskirtinai gražu. Medinės dvivėrės lauko durys atrodys ne tik itin prabangiai, bet išliks sandarios, šiltos, saugios, ilgaamžės ir itin funkcionalios.
  2. Dvivėrių durų gamybai, kaip ir kitiems mūsų produktams pagaminti, naudojame natūralaus medžio masyvą. Savo kokybe natūralus medis yra unikalus ir ilgaamžis. Na o baldų iš natūralios medienos gamyboje nenaudojamos sintetinės medžiagos, kurios galėtų kenkti žmogaus sveikatai.
  3. Dvivėrės lauko durys gali būti dekoruotos stiklo paketu, vitražais, apkaustytos aliuminiu iš lauko, dekoruotos ar pan. Jas pravartu rinktis tada kai norima patalpai suteikti daugiau natūralios šviesos. Plati stiklų įvairovė leis susikurti išskirtinį durų dizainą, kuris nepaliks abejingų. Galite rinktis ir klasikines, medines duris, be papildomos apdailos, jos atrodys masyvesnės ir suteiks aplinkai rimtumo. Ir žinoma, nepamirštame modernaus interjero gerbėjų, kurie taip pat ras sau tinkamiausią produktą tarp mūsų siūlomo gausaus asortimento.
  4. Svarbiausia lauko durų savybė yra geras ir lengvas valdymas. Jos gali būti atidaromos į lauką ar į vidų, valdomos raktu, nuotoliniu pulteliu ar net piršto antspaudo skeneriu.
  5. Reikia atkreipti dėmesį, kad lauko durys matomos ne tik iš išorės, jos taip pat yra ir vidaus interjero kompozicijos dalis. Nuo jų atspalvio priklauso vizuali patalpų erdvė. Tamsios spalvos patalpas vizualiai mažina, o šviesios, atvirkščiai, suteikia didesnės erdvės įspūdį. Taigi, renkantis lauko duris dėmesį reikėtų atkreipti ne tik į namo išorę, tačiau ir į koridoriaus plotą.
  6. Natūralus medis lauko durims suteikia jaukumo ir išskirtinį vaizdą. Dėl savo prigimtinių savybių medis lengvai apdirbamas, iš jo gamybos metu galima išgauti įvairias gražias formas. Dvivėrės medinės lauko durys taip pat gali būti įvairių formų ir derėti prie įvairių stilių: modernaus, renesanso ir pan.
  7. patogi medžio masyvo dvivėrių lauko durų eksploatacija. Jas prižiūrėti iš tiesų paprasta. Užtenka retkarčiais nuplauti plovimo priemone be rūgščių, tirpiklių ir šarmų, o prabėgus ilgesniam eksploatacijos laikotarpiui – perdažyti, iš naujo nulakuoti. Esant reikalui, duris galima restauruoti. Tinkamai rūpinantis lauko durys Jums tarnaus ilgai ir ištikimai.

Nors, iš pirmo žvilgsnio, visų natūralios medienos rūšių tekstūra ir charakteristikos itin panašios, vis dėlto, skirtingoms medienos rūšims būdingos savybės skiriasi, o tai žinoma įtakoja lauko durų kainą. Pvz., ąžuolas – viena iš brangiausių rušių, o štai uosis – itin greitai auganti, ir sparčiai atsinaujinanti mediena. Todėl iš šio medžio masyvo pagamintų lauko durų kaina bus pigesnė.
Platus medinių dvivėrių durų pasirinkimas leis patenkinti ir išrankiausio kliento norus. Jos durys atrodo prabangiai yra labai tvirtos, patikimos ir ilgaamžės. Natūralaus medžio dvivėrės lauko durys buvo, yra ir bus vertinamos kaip prabangos ir kokybės ženklas, kurios niekada neišeis iš mados.

Kaip teisingai sumontuoti dvivėres duris Jums gali patarti tik patyrę šio amato žinovai, todėl jeigu nusprendėte tokias duris susimontuoti patys drąsiai klauskite patarimo. Mes įsitikinę, kad mūsų pagamintos durys kiekvienuose namuose sukels daug teigiamų emocijų, o kiekvieną kartą apsilankiusius naujus svečius nustebins savo išskirtinumu.
Jeigu susigundėte įsirengti kokybiškas dvivėres lauko duris, nepraleiskite progos dirbti su patyrusiais staliais, kurie jau daugiau nei 25 metus gamina įvairias kokybiškas ir ilgaamžiškas natūralaus medžio duris.

Laukiame Jūsų pasiūlymų, idėjų ir kūrybiškų minčių.
Klauskite Dabar!