Išskirtinės natūralaus medžio vienvėrės lauko durys

Dėmesio! Šiuo metu užsakymai Lauko durų gamybai nepriimami.
Visus kitus natūralaus medžio gaminius galima užsisakyti.


Vienverės lauko durys

Lauko durys – teisėtai laikomos namo vizitine kortele ir architektūrinio stiliaus išraiška. Tai unikalus gyvenamosios vietos akcentas, suteikia fasadui originalų nepakartojamą stilių. Natūralaus medžio masyvo lauko durys laikui bėgant nesideformuoja ir neišsikraipo, yra sandarios, atsparios temperatūrų pokyčiams, gerai izoliuoja garsą ir šilumą, puikiai apsaugo nuo vagių, tyliai darinėjasi ir žinoma puošia interjerą.

Kaip išsirinkti lauko duris?

Lauko duris įprasta derinti prie namo išorės apdailos, išorinių sienų spalvos, o kartais net ir prie langų rėmų ar stogo spalvos. Tačiau durys yra ne tik išorės, bet ir vidaus interjero dalis. Todėl renkantis lauko duris reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į namo išorę, o taip pat atkreipti dėmesį į vidaus interjero sprendimus, pavyzdžiui, koridoriaus plotą ar sienų spalvą. Didelė lauko durų dizaino ir spalvų įvairovė leis lengvai jas pritaikyti ir prie Jūsų namų fasado, ir prie namų interjero. Net ir klasikinis lauko durų variantas suteiks Jūsų namų eksterjerui nepakartojamo individualumo, nes didžiulė formų ir spalvų įvairovė neribos Jūsų fantazijos ir norų. Tamsias spalvas reikia rinktis atsargiai, nes jos yra sunkesnės ir patalpas vizualiai mažina, o šviesios spalvos – atvirkščiai, suteikia didesnės erdvės įspūdį. Žinoma šios savybės nėra pačios svarbiausios, renkantis medines duris. Lauko durims pagrindinis keliamas reikalavimas yra saugumas. Žinoma, svarbiausia, jog namų durys būtų tvirtos, atsparios bei patikimai saugotų namus. Patvarios ir mažai priežiūros reikalaujančios natūralaus medžio masyvo lauko durys nepriekaištingai tarnaus Jums ilgus metus.

Durų asortimentas

Dabar natūralios medienos lauko durų asortimentas labai platus: galima pasirinkti įvairaus dizaino, pradedant nuo plačios spalvų paletės, baigiant įvairių stilių raižiniais. Renkantis medines lauko duris, pirmiausia reikėtų žinoti kokie yra durų angos išmatavimai. Jei statomas naujas namas, apie šį parametrą reikėtų mąstyti dar ruošiant namo projektą. Taip būtų galima iš anksto sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų, nes įsigyjant duris neapgalvotas angos dydis yra bene didžiausia klaida, kainuojanti papildomai. Jei anga per aukšta, jos aukštis per didelis standartinėms durims, bus reikalingas viršlangis, o jei per plati – reikės praplatinimo arba dvivėrių durų. Todėl pirmiausia rekomanduojame pasikonsultuoti su kvalifikuotais specialistais, kurie padės Jums išsirinkti tinkamą lauko durų modelį, spalvą bei pakonsultuos visais jums rūpimais klausimais. Taip tat vykdome individualius nestandartinius užsakymus.
Tinkamiausių durų Jūsų namams pasirinkimas yra ne tik visuma dizaino, spalvos ar išmatavimų. Pats pagrindinis skirtumas yra mediena bei gamybos būdai. Nors, iš pirmo žvilgsnio, visų natūralios medienos rūšių tekstūra ir charakteristikos itin panašios, vis dėlto, skirtingoms medienos rūšims būdingos savybės skiriasi, o tai žinoma įtakoja lauko durų kainą. Pvz., ąžuolas – viena iš brangiausių rušių, o štai uosis – itin greitai auganti, ir sparčiai atsinaujinanti mediena. Todėl iš šio medžio masyvo pagamintų lauko durų kaina bus pigesnė. Durų iš masyvo gamyboje nenaudojamos sintetinės medžiagos, kurios kenkia žmonių sveikatai.
Kiekvienos durys gali būti komplektuojamos su standartiniu arba individualiai pagal užsakovo pageidavimus pagamintu dekoruotu, klijuotu, graviruotu, raižytu ar net vitražiniu stiklu. Medinius puošybos elementus – nuo minimalistinių iki masyvių, sudėtingų formų ir įvairiai išdėstytų.
MS Craft gaminama duris iš medžio masyvo. Kiekvienų lauko durų konstrukcija apskaičiuojama bei gaminama taip, kad tinkamai naudojant, jos išliktų patvarios ilgus metus. Ir nepamirškite, kad visada yra galimybė atnaujinti durų paviršių, bei jį perdažyti.
Ne paslaptis, kad natūralaus medžio durys gali tarnauti 100 ir daugiau metų. Štai kodėl verta rinktis natūralaus medžio lauko duris.

Durų gamyba

Daugiau nei 20 metų gaminame duris, todėl drąsiai galime teigti, kad esame profesionalūs durų gamintojai, sėkmingai vykdantys savo veiklą visoje Lietuvoje ir užsienio valstybėse. Savo klientams siūlome medinių durų pristatymo, bei montavimo paslaugas. Mūsų pagamintas duris naujųjų namų savininkai įsirengia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose gražiausiuose Lietuvos miestuose.

Visai mūsų produkcijai suteikiame 2 metų garantiją.

Ieškantiems paprastų ar išskirtinių durų mes galime pagaminti viską ko tik geidžia širdis.

Laukiame Jūsų pasiūlymų, idėjų ir kūrybiškų minčių.
Klauskite Dabar!