Išskirtinės, kokybiškos 100% medinės durys

Medinės durys

Nežiūrint į vis labiau įsibėgėjantį šiuolaikinių technologijų vystymąsi ir naujų medžiagų rūšių atsiradimą, medinės durys – puikus būdas išskirti Jūsų namą ar butą, jau ties slenksčiu užsiminti atklydusiam svečiui apie išskirtinį eksterjerą ir interjerą. Medinių durų privalumai – akivaizdūs, tačiau, visiškai natūralu, kad medinės durys reikalauja ir daugiau priežiūros, norint, kad jos ilgai ir ištikimai tarnautų. Tačiau geram šeimininkui durų priežiūra – tikras malonumas!

Medinės durys gaminamos Panevėžyje
Medinės durys gaminamos iš natūralios medienos

Kodėl verta rinktis medines duris?

Šiandien durys į namus, butą ar biurą – šeimininkų skonio atspindys kiekvienam, užsukančiam į vidų. Tad, jeigu norite pademonstruoti gerą skonį, nesuklysite pasirinkę medines duris. Kaip jau minėjome, medinės durys byloja apie išskirtinį eksterjerą ir interjerą. Todėl, prieš renkantis medines duris verta žinoti, kokiomis savybėmis jos pasižymi.
Visų pirma, durys turi būti tvirtos. Mes itin rimtai žiūrime į šį aspektą ir medinių durų gamybai naudojame tik kokybiškiausią ir tvirčiausią medieną: ąžuolą, uosį, juodalksnį, raudonmedį. Ypač aptariamoji savybė svarbi lauko durims. Juk gležnos durys negalės tinkamai tarnauti Jūsų namų apsaugai tiek nuo įsilaužimų, tiek nuo oro išdaigų. Atsižvelgdami į tai, gaminame tvirtas ir puikiomis šilumos bei garso izoliacinėmis savybėmis pasižyminčias duris.
Natūralaus medžio durys – tai stiliaus atributas ir prabangos simbolis. Jas galima gana ilgai eksploatuoti, jos gražios ir ekologiškos (neskleidžia į aplinką kenksmingų medžiagų). Dėl savo ekologiškumo, durys atneš į Jūsų namus gamtos harmoniją ir teigiamą energetiką. Tokios durys Jūsų gyvenamojo būsto ar biuro interjerą pavers šiltu ir jaukiu.
Medinės durys niekada nesurūdys, kaip tai gali nutikti su metalinėmis. Be to, pirmosios – ne tokios sunkios. Taip pat, jeigu kalbėti išskirtinai apie medines lauko duris, jos labiau derės prie vidaus durų, kurios, tradiciškai – irgi medinės.
Mediena – ilgaamžė medžiaga, o jeigu medį apdirbsite specialiomis medžiagomis, tai pastarosios Jums tarnaus išties ilgai, tuo pačiu neprarasdamos savo puikios pirminės išvaizdos.
Medinės durys pasižymi puikia garso izoliacija ir suteikia galimybę atsiskirti poilsiui ar darbui jomis atitvertame kambaryje, o tai labai svarbu, jeigu bute ar name gyvena daug aktyvių žmonių. Be to, durys puikiai sulaiko šilumą patalpose, neleisdamos skersvėjams patekti į vidų.

Durys šiuolaikiniame interjere ir eksterjere

Mūsų pagamintos durys papuoš bet kurį šiuolaikiniu stiliumi įrengtą pastatą, ar tai būtų namai, įrengti lofto stiliumi ar minimalistiniu, ar moderniu stiliumi įrengtas biuras. Masyvios, šiltos, patikimos medinės durys taps puikiu tokio eksterjero ir interjero akcentu. Vienu iš apdailos sprendimų gali tapti medienos pluošto tekstūros išryškinimas, paliekant natūralų medienos raštą. Tačiau galimas ir kitoks variantas: naudojantis mediena, kaip bazine medžiaga, sukurti šiuolaikinį durų dizainą – lakonišką, griežtai geometrinį, derinant medieną ir metalą, įvedant į duris stiklo elementus.

Medinių durų privalumai

Šį kartą norime pasidalinti klientų atsiliepimais. Juk visada smalsu, ką apie pagamintą medienos gaminį sako jį naudojantis žmogus.
Mūsų klientai teigia, kad medžio masyvo durys leidžia džiaugtis pagerėjusiu namų mikroklimatu, o puiki šio gaminio išvaizda traukia svečių akis. Pagrindiniu privalumu klientai laiko natūralumą ir tai, kad medinės durys nekenkia žmogaus sveikatai, nes neišskiria į aplinką nuodingų medžiagų, kaip, pvz., plastiko gaminiai.
Jeigu susigundėte įsirengti kokybiškas natūralaus medžio duris, nepraleiskite progos dirbti su patyrusiais staliais, kurie Jūsų duris padarys meno šedevru, o mėgstantiems paprastumą pagaminsime kokybiškas ir ilgaamžes medines duris.
Jūsų namai nusipelno šilumos ir jaukumo, kaip ir aukštos kokybės medinių durų!

 

Medinės durys
Average rating:  
 2 reviews
by Anonymous on Medinės durys

Jie geriausi medinių durų staliai kokius teko sutikti. Medinės durys, kurias jie pagamino jau 3 metus stūkso kaip naujos. Ačiū. Super! 😉

by Mantas Galvanauskas on Medinės durys
Puikios medinės lauko durys

Savo naujuose namuose nusprendėme įsirengti lauko duris iš natūralios medienos.

Įsigytos durys taip patiko, kad nusprendėme įsirengti ir likusias vidaus duris

iš natūralaus medžio. Ačiū MSCRAFT komandai Jūs kaip ir Jūsų gaminiai yra nuostabūs!

Laukiame Jūsų pasiūlymų, idėjų ir kūrybiškų minčių.
Klauskite Dabar!