Šiuo metu esame labai užsiėmę projektų vykdymu,
todėl lauko duris galima bus užsisakyti tik 2020.06.01

[wpdevart_countdown text_for_day=”Dienos” text_for_hour=”Valandos” text_for_minut=”Minutės” text_for_second=”Sekundės” countdown_end_type=”time” end_date=”31-05-2019 23:59″ start_time=”1559301052″ end_time=”365,1,1″ action_end_time=”hide” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ][/wpdevart_countdown]


Medinės lauko durys

Medinės lauko durys – svarbus elementas bet kuriuose namuose ar biure, nes jos saugoja kiekvienus namus ar biurą, sulaiko šilumą ir garsus patalpų viduje. Tačiau, be šių praktinių ypatybių, natūralaus medžio lauko durys visuomet išsiskiria ir išskirtinėmis jaukiomis dekoratyvinėmis detalėmis, bei unikaliomis šiluminėmis savybėmis. Natūralios medinės medžiagos visada buvo daugiau vertinamos nei plastikiniai ar metaliniai atitikmenys. Kokybiškai ir gražiai įrengtos medinės durys puošia kiekvienus namus, o biuro patalpoms suteikia išskirtinio solidumo. Jos tvirtos ir ekologiškos (neskleidžia kenksmingų medžiagų į aplinką, kaip tai daro įvairios alternatyvios pigesnės medžiagos ar net įvairūs plastiko gaminiai), rūpinasi Jūsų jaukių namų mikroklimatu, namų šiluma ir saugumu.

Medinės lauko durys gaminamos Panevėžyje
Medinės lauko durys gaminamos iš natūralios 100% išskirtinės medienos

Šiuolaikinės natūralaus medžio lauko durys namui savo tvirtumu nenusileidžia metalinėms „seserims“ – jos yra patikimos sergėtojos, saugančios nuo nepageidautinų svečių. O jų estetiškas ir prabangus vaizdas užsukantiems svečiams bylos apie gerą namų šeimininkų skonį.
Pagal Feng Shui lauko durys viena iš svarbiausių pastato elementų, pro kurias pakliūna teigiama energija į namus, todėl ne tik svarbu kokios šios durys, bet ir jų pozicionavimas. Jeigu durys orientuotos Jums teigiama kryptimi pastarosios Jūsų įmonei ar šeimai atneš sėkmę. Gražios lauko durys atneša laimę ir harmoniją. Net lauko durų spalva turi tam tikrą įtaką būste gyvenantiems ar dirbantiems asmenims. Todėl norėdami pritraukti daugiau teigiamos energijos, pagal Feng Shui filosofiją, vertėtų atkreiti dėmesį ir į spalvas, kurias naudojate prieš įsigyjant ar gaminant duris. Besidomintiems Feng Shui filosofija drąsiai galime pasiūlyti paskaityti knygą (Feng Shui „Geresnis gyvenimas“ apie harmoniją gyvenime ir darbe), kurioje rasite visus atsakymus kaip teisingai suprojektuoti ir įsirengti namo vidaus ir lauko duris, kaip susiprojektuoti asmenines erdve, kad į Jūsų namus visuomet tekėtų teigiama energija.

Medinių lauko durų privalumai

Neginčijamas medinių lauko durų dekoratyvumas gerokai atperka solidžią kainą. Be to, natūralios medienos lauko durys patikimai apsaugos patalpą nuo pašalinių garsų, sukurs šilumos izoliaciją net esant dideliems šalčiams. Norint tai pasiekti, naudojant metalines duris, jas reikia gerokai apšiltinti iš vidaus, o natūralios medienos lauko durys pačios puikiai susitvarko su šia užduotimi, dėl savo natūralių, gamtos dovanotų savybių. Kalbant apie ekologinį saugumą, medinės lauko durys yra nepralenkiamos. Todėl vertinantiems natūralias, ekologiškai švarias medžiagas, medinių durų pasirinkimas taps idealiausiu sprendimu.

Natūralios medienos lauko durų stilių įvairovė

Nežiūrint į ilgą medienos apdirbimo istoriją, taip pat ir senas medinių lauko durų dekoravimo tradicijas, naudojant šiuolaikiškus medienos apdirbimo būdus, pavyksta pasiekti tai, kad medinių lauko durų dekoras gali būti labai įvairiau stiliaus. Nuo klasikos, iki avangardo; nuo eklektikos iki minimalizmo. Mediena – pati savaime labai funkcionali medžiaga, kurią galime lengvai pritaikyti Jūsų poreikiams. Norite kažko panašaus į pasakų trobelę – papildykite durų dekorą raižiniais, o jeigu arčiau širdies lakoniškas šiuolaikinis loftas – papuoškite duris kniedėmis ir panašiais metalo elementais.

Medinių durų eksploatacija

Jau papasakojome Jums apie tai, kokiais privalumais išsiskiria medinės lauko durys ir, kad jos gali Jums leisti varijuoti, parenkant namų ar biuro eksterjerą ir interjerą atitinkantį stilių. Dabar jaučiame pareigą pateikti Jums informacijos apie medinių lauko durų eksploataciją. Nes visi medinių durų privalumai džiugins tik tada, jeigu teisingai jas eksploatuosite. Yra keletas bendrų patarimų, kaip prižiūrėti medines duris:

  • Svarbu saugoti duris nuo drėgmės. Ji, kaip žinia, gali pakenkti medienai.
  • Dėl tos priežasties, kad lauko durys nuolat jų atidarinėjamos / uždarinėjamos, svarbu sekti, kad nepažeistumėte jų. Netrankykite durų.
  • Šalindami dulkes nenaudokite agresyvios chemijos. Bet kokia agresyvi chemija gali pakenkti medienai, taip pat – sumažinti medinių durų eksploatacijos laiką. Jeigu atsirado didesnių nešvarumų, naudokite švelnų ploviklį ir būtinai pašalinkite jo perteklių. Geriau valyti nuo viršaus link apačios, kad sumažintumėte valymo metu atsirandančių dryžių susidarymo tikimybę. Valykite atsižvelgdami į medienos tekstūros kryptį. Naudokite tik vos sudrėkintą skepetą, o nuvalę, peršluostykite sausa.

Taigi – kodėl būtent medinės lauko durys yra geriausias pasirinkimas?

Jeigu nusprendėte, kad Jūsų namų ar biuro fasadą turi puošti natūralaus medžio lauko durys, įsigiję jas tikrai džiaugsitės. Jos ne tik puikiai sergės Jūsų namų židinio šilumą ir ramybę, bet ir papuoš visą pastatą savo prabangia išvaizda, todėl medinės lauko durys džiugins Jus ir Jūsų namiškius, bei svečius ilgus dešimtmečius.

Average rating:  
 2 reviews
by Kristina J. on Medinės lauko durys
Išskirtinės ir kokybiškos medinės lauko durys

Neseniai įsigijome lauko duris ir tikrai jomis džiaugiamės. Mūsų medinės lauko durys nuo šiol tikrai išskirtinės ir tikrai atkreipia dėmesį į save. Nerasi nieko panašaus visame miesto kvartale. Džiaugiamės pasirinkimu ir rekomenduojame šiuos stalius visiems savo pažįstamiems. Darbuokitės taip ir toliau! Ačiū

by Antanas N. on Medinės lauko durys
Medinės lauko durys kiekvieniems namams

Aš tikrai rekomenduoju MSCRAFT paslaugas kiekvienam, kuris vertina kokybę ir išskirtinį natūralios medienos grožį. Mums pagamintos medinės lauko durys tarnauja jau kelerius metus. Džiaugiamės kokybe ir padarytu tinkamu pasirinkimu. Visiems savo draugams rekomenduoju MSCraft stalius.

Laukiame Jūsų pasiūlymų, idėjų ir kūrybiškų minčių.
Klauskite Dabar!