Išskirtinės, aukščiausios kokybės medinės vidaus durys

Medinės vidaus durys

Aukščiausios kokybės medinės vidaus durys atkreipia kiekvieno asmens dėmesį ne tik dėl išskirtinės kokybės, bet ir išskirtinio dizaino sprendinio, detalių, suteikiančių šiems natūraliems gaminiams išskirtinumo. Kiekvieno būsto interjere turi būti apgalvota viskas: baldų išdėstymas, tinkami apmušalai, bendras kambarių stilius, kurio baigiamasis akcentas, be abejo, yra medinės vidaus durys. Būtent durys kiekvienuose namuose atskleidžia išskirtinį šeimininkų skonį ir atsakingą požiūrį į būsto įrengimą.

Medinės vidaus durys gaminamos Panevėžyje
Medinės vidaus durys gaminamos iš aukščiausios kokybės medienos

Natūralaus medžio vidaus durys išsiskiria prabanga, masyvumu ir elegancija. Jų išorinė apdaila gali būti kukli, išsiskirti lakoniškumu arba, priešingai, tapti pabrėžtinai prabangaus interjero akcentu. Kaip jau minėjome, medinės vidaus durys sutekia kiekvieno kambario interjerui išskirtinumo, bei sukuria jaukią asmeninei būsto erdvei komforto ir jaukumo pojūtį.

Veiksniai, lemiantys medinių durų pasirinkimą

Medinės vidaus durys išsiskiria harmoninga struktūra ir gražia, natūralia medienos spalva. Visi gaminiai iš natūralios medienos pakeri kiekvieno akį. Su vidaus durimis susiduriame kasdien – namuose, darbe ar visuomeninėse įstaigose. Šiuolaikinių technologinių galimybių dėka vartotojas turi didelį skirtingų gaminių pasirinkimą, kuris priklauso nuo:

 • Durų konstrukcijos;
 • Durų dizaino sprendinio;
 • Vidaus durims gaminti naudojamos medienos.

Gaminant natūralios medienos duris labai svarbus kiekvienas gamybos etapas, kurių metu ne tik tinkamai paruošiama mediena, bet ir apdirbama mediena profesionalių, ilgametę darbo patirtį turinčių, meistrų. Durys gali turėti labai daug skirtingų komponentų, bet pagrindinės jų yra stakta, varčia ir kiti smulkūs elementai. Tikime, kad tik kokybiški ir ilgaamžiai medienos dirbiniai skatina juos mielai naudoti ir įsirengti kiekvienuose naujuose namuose. Ne kiekvienas namų ūkio šeimininkas noriai įsigyja natūralaus medžio duris dėl jos kainos, bet kiekvienas suprantantis natūralios medienos reikšmę drąsiai investuoja į dešimtmečius tarnausiančias, malonias akiai, gražias medines vidaus duris. Gamindami kiekvienas vidaus duris orientuojamės į ilgaamžius, išskirtinius gaminius, kurie namams suteikia savitą stilių, o šeimininkams išskirtinį ekologišką ir sveiką namų aplinkai produktą.
Svarbiausia, renkantis medines vidaus duris, yra mediena, iš kurios ir gaminamos durys. Todėl, suprasdami kiekvieno kliento poreikį gauti kokybišką ir patvarų produktą, baldų ir durų gamybai naudojame tik aukščiausios rūšies uosio, ąžuolo, riešutmedžio, raudonmedžio ir amerikietiškos vyšnios medieną. Vidaus durų gamybai naudojame, tik visame pasaulyje pripažintas kokybiškas medienos rūšis.

Medinių vidaus durų privalumai

Natūrali mediena medinių vidaus durų gamybai pasirenkama ne šiaip sau. Pati ekologiškiausia medžiaga yra medžio masyvas iš kurio kasdien pagaminame daugybę gražių ir akį traukiančių gaminių.
Taigi pagrindinės natūralios medienos naudojamos medinių vidaus durų gamybai savybės yra šios:

 • Ilgaamžiškumas;
 • Paprasta atnaujinti;
 • Tvirta ir lengvai apdirbama medžiaga;
 • Nėra sintetinių dervų, kurios galėtų kenkti žmogaus sveikatai;
 • Labai gerai izoliuoja šilumą;
 • Šilta, bei kvėpuojanti medžiaga;
 • Mediena turi malonų kvapą;
 • Puiki apsauga nuo vėjo ir saulės spindulių;
 • Medienos tekstūra skiriasi.

Natūralaus medžio vidaus durys nėra pigus pasirinkimas, bet natūralios medienos sukuriama pridėtinė vertė atperka visas investicijas. Bėgant metams įsigytas medžio masyvo vidaus duris gali tekti kartais sureguliuoti (vyrius), perlakuoti duris ir, atėjus laikui, labai paprastai restauruoti. Mūsų gamintos ir sumontuotos durys būstų šeimininkams tarnauja ilgus dešimtmečius.

Kaip prižiūrėti medines vidaus duris?

Kiekvienos natūralaus medžio durys reikalauja šeimininko dėmesio. Tokias duris prižiūrėti nesudėtinga. Tiesiog kartkartėmis reikėtų duris nuvalyti. Na, o įsigydami valymui skirtą priemonę, įsitikinkite, kad jos sudėtyje nėra rūgščių, tirpiklių ir šarmų – šios medžiagos labiausiai kenkia medienai. Valymui skirtą priemonę galite pasigaminti ir patys. Sumaišykite vandenį ir spiritą (proporcija 9:1). Pašlapinkite šiame tirpale kempinėlę ir atsargiai nuvalykite duris. Mišinio likučius nusausinkite.

Natūrali mediena namų interjere

Prieš įsirengdami naujus namus būtinai pasitarkite su savo interjero dizaineriu, kuris tikrai patars kokius sprendinius iš natūralaus medžio galima naudoti kuriant išskirtinį, jaukų interjerą naujuose namuose.
Interjere natūrali mediena visuomet buvo naudojama su įvairiomis medžiagomis. Bet šiandien suprasdami natūralios medienos vertę vis daugiau renkamės jos gaminius, kurie namų interjere sukuria natūralumą ir išskirtinumą. Kuo namuose bus daugiau natūralių medienos gaminių tuo šie namai bus jaukesni, bei suteiks natūralumo įspūdį.
Medinės vidaus durys interjerui gali suteikti savito charakterio, jaukumo, bei elegancijos, o papildomi natūralaus medžio elementai sukurs išskirtinumą, kuris atneš į Jūsų namus ramybę, laimę ir sėkmę. Tereikia lašelio vaizduotės.

Average rating:  
 2 reviews
by Valdas I. on Medinės vidaus durys
Medinės vidaus durys naujiesiems namams

Esu labai patenkintas atliktu darbu. Medinės durys, kurias Marius pagamino ir įrengė mane džiugina kasdien. Darbas buvo atliktas tikrai profesionaliai ir sutartu laiku. Labai ačiū už puikius patarimus ir kokybiškas vidaus duris.

by Kęstutis S. on Medinės vidaus durys
Medinės vidaus durys kurias pamilau iš pirmo žvilgsnio

Visuomet sunku priimti sprendimą kai nežinai ko nori. Bet pamačius kokių puikių durų yra pagaminusi MS Craft komanda iš karto supratau ko noriu. Džiaugiuosi priimtu sprendimu ir įsigytomis medinėmis vidaus durimis. Rekomenduoju šiuos baldininkus visiems!

Laukiame Jūsų pasiūlymų, idėjų ir kūrybiškų minčių.
Klauskite Dabar!