Išskirtinės, aukščiausios kokybės medžio masyvo durys

Medžio masyvo durys gaminamos geriausių stalių

Medžio masyvo durys yra 100% natūralios medienos durys, kurios savo išskirtiniu grožiu pakeri kiekvieno praeivio akį. Kiekvienas namų šeimininkas įrenginėdamas naujus namus gerai pagalvoja kokias duris įsirengti namuose: medžio masyvo duris ar kitų alternatyvių medžiagų duris.

Medžio masyvo durys gaminamos Panevėžyje
Medžio masyvo durys gaminamos iš aukščiausios rūšies medienos

 

Kodėl turėtumėme rinktis medžio masyvo duris?

Sparčiai besivystant šiuolaikinėms technologijoms atsiranda vis daugiau natūralios medienos pakaitalų. Tai gera alternatyva tiems, kurie ieško pigesnio gaminio. Visgi natūralūs gaminiai išsiskiria savo patvarumu, ilgaamžiškumu ir turi didesnę išliekamąją vertę. Visada  medžio masyvo duris yra galimybė atnaujinti ir perdažyti, ir naudoti dar daugelį metų. Žmonės, kurie vertina natūralių medžiagų kokybę ir savo namuose nori jausti natūralios medienos kvapą visada renkasi baldus ir duris iš natūralaus medžio masyvo. Žemiau pateikiame keletą faktorių, kurie gali kiekvienam padėti lengviau apsispręsti, kokios medienos durys yra tinkamiausios. Tikimės, kad ši informacija Jums bus labai naudinga.

Medžio masyvo durų privalumai

Patikimumas ir ilgaamžiškumas:

Šiandien dar galima rasti namų ir butų, kuriuose natūralios medinės durys įrengtos dar praeitojo amžiaus pradžioje – be abejo, jos jau kiek nusidėvėjusios, bet, jas profesionaliai restauravus, jos atgytų naujam gyvenimui ir tarnautų dar tiek pat metų. Medines duris reikia tinkamai prižiūrėti: reguliariai lakuoti ar dažyti, esant reikalui restauruoti ar paremontuoti. Tinkamai prižiūrint, medinės durys savo šeimininkui gali puikiai tarnauti ilgus dešimtmečius.

Gera šilumos ir garso izoliacija:

Tiems, kurie linkę užginčyti šį privalumą, turime paprastą atsakymą – susidūrėte su nekokybiškomis durimis. Jeigu Jūsų durys dar mena sovietmetį, svarbu žinoti, kad joms iki idealo – toli gražu… Tačiau, jeigu medžio masyvo durys gaminamos pagal šiuolaikinius, MS Craft stalių, gamybos standartus ir kokybiškai, apdirbamos, apšiltinamos, pastarosios Jūsų tikrai nenuvils.
Norėtumėme atkreipti dėmesį, kad priklausomai nuo pasirinktos medienos ypatybių durų gamybai durys perima ir tos rūšies medienos, iš kurios yra pagamintos, privalumus, pavyzdžiui, ąžuolas labai tvirtas ir atsparus drėgmei. Tokios bus ir iš jo pagamintos medinės vidaus durys ir lauko durys.
Yra ir daugiau privalumų, kuriais pasižymi skirtingos medžio masyvo durys. Visų pirma, galima paminėti nuostabų jų išorinį grožį. Neverta pamiršti ir to, kad šios durys dalyvauja patalpos drėgmės apykaitos procese – medžio masyvo durys sugeria aplinkoje esantį drėgmės perteklių ir grąžina jį tada, kai aplinkoje drėgmės trūksta. Apdirbimo proceso metu, medžio masyvo duris galima paįvairinti dekoro raštais, kurie suteikia namų interjerui išskirtinės prabangos jausmą.

Medžio masyvo rūšys iš kurių dažniausiai gaminamos durys

Ąžuolo masyvo durys

Medinės durys iš ąžuolo – bene brangiausios šios rūšies durys. Tačiau taip yra dėl to, kad ąžuolas – itin kokybiška, sunki, tvirta ir ilgaamžė mediena. Ji puikiai atlaiko temperatūros skirtumus ir yra atspari drėgmei. Išsiskiria nepralenkiama šilumos ir garso izoliacija, neišsikraipo bei nekeičia savo pradinių išmatavimų.

Uosio masyvo durys

Daugeliu savybių, uosis nenusileidžia ąžuolui: jo tankumas sulyginamas su ąžuolo tankumu, o kietumu uosis net lenkia savo artimiausią konkurentą. Atsparumas dilimui ir įvairiems mechaniniams poveikiams – dar du uosio medienos privalumai. Be to, ši mediena pasižymi elastingumu, tąsumu ir puikiu lankstumu. Todėl ji lengviau pasiduoda apdirbimui. Prie teigiamų savybių, reikia paminėti ir tai, kad gamtoje uosiai labai greitai auga, taigi ši savybė (greitas atsinaujinimas) sumažina uosio medienos kainą.

Juodalksnio masyvo durys

Platus šios medienos paplitimo arealas, apdirbimo lengvumas, džiūvimo ypatybės (džiūdamas juodalksnis netrūkinėja ir nekreivėja), lėmė tai, kad juodalksnio mediena plačiai naudojama vidaus durų gamyboje.

Raudonmedžio masyvo durys

Raudonmedis išsiskiria tvirtumu ir puikiomis mechaninėmis charakteristikomis, dideliu kietumu ir tankumu. Jis taip pat atsparus smūgiams, temperatūros permainoms, labai patvarus. Taigi naudodami natūralaus medžio masyvo medžiagas durų gamybai džiaugiamės prisidėdami ne tik prie kokybiškų durų gamybos, bet ir prie gražaus bei išskirtinio Jūsų namų interjero kūrimo.

MS Craft medžio masyvo durys gaminamos tik iš aukščiausios kokybės medienos, kurią paruošia mūsų kvalifikuoti darbuotojai, tad gaminiai tarnauja ilgai ir yra patikimi. Medžio masyvo duris parenkame individualiai pagal kiekvieno kliento poreikį. Kreipkitės į mus ir atrasime Jums priimtiniausią sprendimą!

 

Average rating:  
 2 reviews
by Remigijus A. on Medžio masyvo durys
Išskirtinės medžio masyvo durys

Norėjome kažko naujo, natūralaus ir išskirtinio. Atradome MS Craft internete ir pamatę kokių puikių durų gali pasiūlyti šis durų gamintojas nusprendėme įsigyti tai ko norime. Džiaugiamės savo pasirinkimu ir gautu rezultatu. Ačiū.

by Ieva Z. on Medžio masyvo durys
Kokybiškos medžio masyvo durys ir suteiktos paslaugos

Aš buvau nustebintas ir labai patenkintas suteiktomis paslaugomis ir pagamintomis prekėmis. Medžio masyvo durys tikrai puikios. Labai ačiū už puikų gaminį. Visiems rekomenduoju. Sėkmės veikloje!

Laukiame Jūsų pasiūlymų, idėjų ir kūrybiškų minčių.
Klauskite Dabar!