Išskirtinės, aukščiausios kokybės medžio masyvo virtuvės baldai

Medžio masyvo virtuvės baldai gaminami geriausių stalių

Maisto ruošimas virtuvėje, apstatytoje medžio masyvo baldais, dažniausiai tampa ritualu, į kurį įsijungia visa šeima, na o patys medžio masyvo virtuvės baldai vilioja maloniu natūralaus medžio kvapu, bei kviečia prie jų prisėsti. Ne viena šeima labai daug laiko praleidžia virtuvėje, bendraujant, mėgaujantis mėgstamos kavos ar arbatos puodeliu. Mūsų klientai jau įsitikino šia stebuklinga, šeimas sujungiančia, medžio masyvo baldų galia. Virtuvė – tai ne tik maisto gaminimo patalpa, bet ir šeimos ar draugų susibūrimo vieta, kur prie didelio stalo dalijamasi dienos įspūdžiais.

Medžio masyvo virtuvės baldai gaminami Panevėžyje
Medžio masyvo virtuvės baldai 25 metus gaminami Panevėžyje

Kiekviena virtuvė yra labai skirtinga ne tik savo dydžiu, sukurta erdve, bet ir interjero detalėmis. Šiandien virtuvės patalpa įrengiama kaip atskira erdvė ar kaip dažniausiai pasitaiko sujungiama su svetaine, kuri vis labiau priartinama prie namų interjero. Taigi interjero dizaineris, projektuodamas medinius virtuvės baldus, turi apgalvoti ne tik kaip ergonomiškai išdėstyti virtuvės elementus (stalą, spinteles, sienines spinteles, virtuvines plautives, šaldytuvą, viryklę, orkaitę, indaplovę), bet ir jų funkcionalumą, pabrėžti išskirtinę išvaizdą.
Medžio masyvo virtuvės baldai yra itin populiarus klientų pasirinkimas. Mūsų gaminami medžio masyvo virtuvės baldai iš kitų gaminamų baldų išsiskiria savo funkcionalumu, ergonomika ir skleidžiama šiluma, kuri kiekvienai virtuvei suteikia jaukumą. Dažnai MS Craft gaminamus virtuvės baldus puošia įvairios baldų dekoro detalės, raižiniai, kurie žavi išskirtiniu dizainu ir patraukia į virtuvę užsukančių svečių dėmesį. Virtuvės patalpa iš kitų būsto patalpų išsiskiria didesniu drėgmės lygiu ir dažnu temperatūros svyravimu, todėl virtuvėje naudojamos medienos atsparumas drėgmei, tvirtumas, atsparumas dilimui yra labai svarbūs. Ąžuolo mediena geriausiai tinka virtuvės baldų gamybai. Tai ne tik tvirtas, ilgaamžis ir kokybiškas medis, bet ir pasižymintis dideliu atsparumu puvimui. Todėl dažnas šeimininkas naujos virtuvės baldų gamybai pasirenka būtent ąžuolo masyvo medieną. Kokybiškai pagaminti natūralaus medžio virtuvės baldai tarnauja ilgus dešimtmečius.
Mes nuolat tobulėjame tam, kad savo klientams galėtume pasiūlyti vis gražesnius ir sudėtingensius virtuvės baldų sprendinius, kurie kasdien puikiai tarnautų namų šeimininkams. Mediniai virtuvės baldai gaminami naudojant kokybišką mūsų pačių ruoštą medieną. Mes tikime, kad pagaminti natūralaus medžio virtuvės baldai taps jaukiausiu kampeliu Jūsų namuose.

Baldų gamybai naudojamos medienos rūšys

Mediniai virtuvės baldai gali būti gaminami iš įvairios medienos, bet geriausia būtų naudoti ąžuolo, uosio, riešutmedžio kokybišką medieną.

Ąžuolo mediena

Ąžuolas laikomas stiprumo ir tvirtumo simboliu, medžiu – paminklu. Lietuvoje šie medžiai nuo amžių pagarbiai saugomi. Ši mediena pasižymi dideliu atsparumu nusidėvėjimui, bei dilimui. Ąžuolo mediena tvirta, sunki, atspari drėgmei, puviniui ir įvairiems grybeliniams susirgimams. Jei siekiate prabangos ir aukštos kokybės, Jums puikiai tarnaus ąžuoliniai virtuvės baldai.

Uosio mediena

Uosis priskiriamas prie kietų medžių ir yra populiarus Lietuvoje. Mediena atspari smūgiams ir labai elastinga. Gerai apdirbama ir šlifuojama.

Amerikietiškoji vyšnia

Vyšnia iš kitų savo giminaičių išsiskiria šiek tiek tamsesniu atspalviu. Gaminami baldai iš šios vyšnios išsiskiria didesniu kietumu ir stabilumu, lyginant su kitomis vyšnių medienos rūšimis.

Riešutmedžio mediena

Riešutmedis – vidutiniškai kieta mediena. Pagrindinis jo privalumas – lengvai ir švariai apdorojama ir poliruojama, nepaisant to, kad yra minkštesnė, tai puiki ir labai ilgaamžė mediena.

Raudonmedžio mediena

Raudonmedis atsparus smūgiams, temperatūros permainoms, labai patvarus medis iš kurio pagaminti baldai tarnaus ilgai. Tai reta ir išskirtinė mediena, suteikianti natūraliems baldams išskirtinį prabangos jausmą.
Kad ir kokią medienos rūšį pasirinksite, mūsų naudojami šiuolaikiški technologiniai medžio apdirbimo būdai apsaugos Jūsų baldus nuo padidėjusios drėgmės lygio, temperatūrų skirtumo.

Medžio masyvo baldų stilius

Natūralaus medžio virtuvės baldai – ilgą laiką buvo tikra svajonė tiems, kurie vertina tik klasikinį interjero stilių. Tačiau profesionalių interjero dizainerių sprendimų dėka dabar sau tinkamus baldus gali rasti ir modernaus stiliaus gerbėjai.
Mūsų gaminami medžio masyvo virtuvės baldai pasižymi šiais privalumais:

  • praktiškumu;
  • funkcionalumu;
  • patogumu naudotis;
  • talpumu;
  • ilgaamžiškumu.

Renkantis medinius virtuvės baldus būtina atkreipti dėmesį ne tik į virtuvės baldų, bei virtuvinės buitinės technikos išdėstymą, bet ir į tinkamą darbo vietų apšvietimą. Projektuojat baldus visada atsižvelgiama į kliento pageidavimus, tokius kaip stalčių išdėstymas, pakabinamų ar pastatomų virtuvės spintų ir spintelių, lentynų komponavimas. Jei turite užtektinai vietos savo virtuvėje galime pasiūlyti puikią virtuvės salą, kuri visiškai gali pakeisti virtuvės įvaizdį. Patyręs dizaineris visada patars kaip tinkamai įsirengti virtuvės baldus, o jūs ergonomiškai įrengtoje virtuvėje galėsite sėkmingai gaminti savo mėgstamiausius patiekalus.

Virtuvės buitinė technika

Prieš įsigyjant naujus medžio masyvo virtuvės baldus, reikia nuspręsti kokią buitinę techniką naudosite ar visa virtuvinė technika bus įmontuojama į virtuvės baldus. Kiekvienas interjero dizaineris sutiks, kad virtuvei išskirtinį įvaizdį suteikia ne tik baldai, bet ir pati buitinė technika (viryklė, orkaitė, šaldytuvas, plautuvė) su kuria kontaktuojame dažniausiai. Šių virtuvės komponentų tinkamas išdėstymas ir patogumas virtuvėje yra labai svarbus.
Užsisakyti mūsų gaminamus medžio masyvo virtuvės baldus reiškia apstatyti savo virtuvę praktiškais baldais, kurių stiliuje susipina šiuolaikiniai sprendimai ir nemari klasika.
Užsisakykite medžio masyvo virtuvės baldus iš mūsų ir, mes pažadame, – pamilsite juos! O jie atsidėkos Jums šiluma, jaukumu, praktiškumu ir estetiška išvaizda!
Tad nepraleiskite progos pasinaudoti šia išskirtine galimybe įsirengti namuose natūralaus medžio virtuvės baldus!

Medžio masyvo virtuvės baldai
Average rating:  
 2 reviews
by Svetlana M. on Medžio masyvo virtuvės baldai
Medžio masyvo virtuvės baldai kiekvieniems puikiems namams

Mes turėjome senus baldus ir nusprendėme paieškoti natūralaus medžio baldų savo atnaujintiems namams. Ir pasisekė atradus Mariaus komandą, kuri ne tik pasiūlė puikų virtuvės dizaino sprendinį, bet ir juos puikiai pagamino. Džiaugiamės, kad medžio masyvo virtuvės baldai pagaminti kokybiškai, todėl labai esame dėkingi Jums. Sėkmės tolimesnėje veikloje!

by Asta K. on Medžio masyvo virtuvės baldai
Medžio masyvo virtuvės baldai

Atliktas puikus darbas! Profesionaliai pagaminti medžio masyvo virtuvės baldai ir puikiai surinkti namuose. Rekomenduoju kiekvienam! Ačiū.

Laukiame Jūsų pasiūlymų, idėjų ir kūrybiškų minčių.
Klauskite Dabar!