Natūralaus medžio stumdomos durys

Stumdomos durys

Stumdomos durys – idealus durų pasirinkimo sprendimas mažose, bet jaukiose patalpose. Šios durys atrodo originaliai, neįprastai, užima mažiau erdvės nes jų nereikia varstyti, o paprasčiausiai lengvai pastumti, tačiau tokioms durims reikalinga plati siena. Stumdomas duris dažniausiai renkasi estetikos gerbėjai, nes joms nereikia griozdiškų staktų. Mes gaminame natūralios medienos duris, kurios atrodo ir gražiai, ir originaliai. Šios durys gali būti kelių tipų, kuriuos žemiau ir apžvelgsime detaliau, kad būtų daug lengviau priimti tinkamus sprendimus.

Stumdomų durų tipai:

 1. Paslėptos sienoje. Šių durų statymą reikia numatyti iš anksto. Darant remontą ar statant namą reikia sieną praplatinti (padaryti dvigubą), kad į paliktą nišą tarp sienų galėtų įvažiuoti durys. Tokiu atveju platesnė siena šiek tiek sumažins kambario ar kitos patalpos erdvę, tačiau pati durų konstrukcija leis sutaupyti daug daugiau vietos nei įprastos atidaromos durys.
 2. Išorėje montuojamos. Statant šio tipo duris jokių pakeitimų sienoje daryti nereikia, nes jos montuojasi ant sienos. Reikalinga tik plati siena.

Dar slankiojančios durys gali būti:

 • Dviejų durų;
 • Trijų durų;
 • Keturių durų.
Galimi stumdomų durų variantai
Galimi slankiojančių durų variantai

Prieš nusprendžiant savo namuose ar biure įsirengti stumdomas duris reikia susipažinti su jų montavimo tipais:

 1. Durys, su viršutiniu sustabdymo mechanizmu;
 2. Durys, su apatiniu sustabdymo mechanizmu;
 3. Durys, kurios turi abu prieš tai minėtus stabdymo mechanizmus. Šis montavimo tipas yra labiausiai patikimas ir ilgaamžis.

Stumdomų durų privalumai:

 • Sutaupo vietos. Šios durys yra puikus pasirinkimas, kai buto ar biuro plotas yra ribotas. Jos leidžia išnaudoti kiekvieną patalpos centimetrą. O į tokias duris įstačius veidrodį tokios patalpos gerokai padidėja ir jaučiama didesnė erdvė.
 • Atrodo gražiai, originaliai ir patraukliai, todėl daugelį žavi neįprasta savo išvaizda;
 • Montuojant duris, esančio reguliavimo mechanizmo dėka, galima išvengti grindų ir durų nelygumų, bei tinkamai jas sureguliuoti.
 • Prie stumdomų durų vertikalių profilių tvirtinami amortizatoriai, kurie slopina smūgį durims atsidarant, bei užsidarant.
 • Tokios durys gali būti papuoštos įvairiais dekoro elementais, stiklu, vitražais ir raižinias, kurie būna autentiški, rankų darbo;

Kaip teisingai sumontuoti slankiojančias duris Jums gali patarti tik patyrę šio amato žinovai, todėl jeigu nusprendėte tokias duris susimontuoti patys drąsiai klauskite patarimo. Mūsų gaminamoms stumdomoms durims naudojame ąžuolo, uosio, riešutmedio, raudonmedio ir kitas medienos rūšis.
Originalios natūralios medienos durys praturtins Jūsų namus jaukumu. Kokybiškos ir ilgaamžės stumdomos durys tinkamai užpildys Jūsų namų interjerą. Mes įsitikinę, kad mūsų pagamintos durys kiekvienuose namuose sukels daug teigiamų emocijų.
Jeigu susigundėte savo įrengti kokybiškas slankiojančias duris, nepraleiskite progos dirbti su patyrusiais staliais, kurie jau daugiau nei 25 metus gamina įvairias kokybiškas ir ilgaamžiškas natūralaus medžio duris.

Laukiame Jūsų pasiūlymų, idėjų ir kūrybiškų minčių.
Klauskite Dabar!