Išskirtiniai natūralaus medžio vaikų kambario baldai

Vaikų kambario baldai

Vaikų kambarys – tarsi atskiras mažas pasaulis, kuriame jie gali mokytis, žaisti, kurti, tobulėti ir ilsėtis. Taip pat jame laikomi visi Jūsų vaikui brangūs daiktai. Nelengva užduotis į nedidelį plotą sutalpinti tiek daug funkcinių zonų.
Kitas labai svarbus aspektas tai yra medžiagos, iš kurių gaminami vaiko kambario baldai. Jos turi būti ekologiškos, jų struktūros vientisos ir tvirtos. Rekomanduojame naudoti natūralaus medžio masyvo baldus. Tai ekologiškiausia, natūraliausia ir švariausia medžiaga baldų pramonėje. Baldų iš masyvo gamyboje nenaudojamos sintetinės medžiagos, kurios galėtų pakenkti Jūsų vaiko sveikatai.
Pasižvalgę po mūsų galerijos skiltį „Vaikų kambario baldai“ netruksite pajusti, kad šie, natūralaus medžio masyvo, sodrių ar klasikinių, šiltų spalvų baldai vaiko kambaryje prabyla pasakodami begalines istorijas…

Štai – retro stiliaus, klasikinės baltos spalvos, talpi, spinta. Ją funkcionalia ir praktiška paverčia daugybė skyrelių, vaikų mėgstamoms smulkmenoms susidėti, ir didesni skyriai, kuriuose tyliai po mokyklos ilsisi knygos. O vienoje iš spintos lentynų glaudžiasi gal netgi pati Agnesė Sesilija… Jūsų vaikai tikrai žinos, kokia nepaprasta ši… lėlė. Jei prabiltų, ji papasakotų, kaip malonu glaustis prie natūralaus medžio lentynos paviršiaus.
Ir jos ištarti žodžiai būtų tikriausia tiesa: natūralumas, jaukumas – pagrindinės medžio masyvo baldų savybės. Kad ir kaip būtų gaila, dažna mūsų šeima gyvena miestuose, kuriuose oras užterštas, o ir kasdieninio naudojimo daiktai mus supa kupini chemijos, kenksmingų medžiagų.
Štai čia „grįžti į gamtą“, kaip mus ragino žymusis rašytojas, sentimentalistas Žanas Žakas Ruso, mums padeda natūralaus medžio masyvo baldai. Juose yra išsilaikę eteriniai aliejai ir sakų kvapas. Tai itin aktualu vaikų kambariui, nes gyvendamas tokių baldų apsuptyje, vaikas augs sveikesnis, dėl šių natūralių, medienoje išsilaikiusių, medžiagų antibakterinio ir sveikatinamojo poveikio. O grįžęs iš triukšmingo ir užteršto miesto į savo namus, kambaryje pasiilsės ir atgaus jėgas, įkvėpdamas tikrosios gamtos kvapo.
Baldai vaikų kambaryje atlieka ne tiek dekoratyvinę funkciją kiek yra skirti sukurti komfortabilią ir saugią aplinką Jūsų mažylių tvirtovėje. Pasirūpinome, kad mūsų gaminamų baldų formos būtų aptakios, spalvos – neįkyrios. Tai itin aktualu šiais streso kupinais laikais, kai vaikai ne tik patys jį patiria mokykloje, kitose ugdymo įstaigose, bet ir sugeria nerimą, ir pyktį iš suaugusiųjų.
O teigiamas natūralaus medžio poveikis žmogaus psichologinei būsenai jau seniai atskleistas ir taikomas praktikoje. Pavyzdžiui, iš beržo ir ąžuolo medienos pagaminti baldai perteikia žmogui savo energiją, gydo jį. Tai ne tik ezoterikų teiginiai. Šį faktą patvirtina ir mokslininkai.
Kaip teigia psichoanalitikas Karlas Gustavas Jungas, tai, kas įsirašo mūsų kolektyvinėje sąmonėje lieka ten kartų kartoms. Todėl mūsų vaikai lygiai taip pat nesąmoningai jaučia ryšį su medžiais ir, savaime suprantama, mediniai baldai jiems taip pat reiškia šį tą daugiau nei gražią kėdę ar stalą…
Taigi, apie grožį… Mūsų gaminami baldai sujungia savyje vaikų taip mylimą retro stilių (pastarasis mažiesiems leidžia pasijusti tarsi pasakų knygutės herojumi) ir šiuolaikinius dizaino sprendimus. O prislopintos, tačiau išraiškingos spalvos kuria ramią, jaukią atmosferą. Vaikų kambario baldų dekoravimui taikome sendinimo technologiją, suteikiančią baldams autentiškumo.
Grįžkime ten, kur pradėjome, – į vieną iš mūsų galerijoje vaizduojamų kambarių. Agnesė merkiasi ir baigia savo pasakojimą. Ją greitai iš lentynos pasičiups mergaitė, – šio jaukaus kambario savininkė, žaidžianti ir besimokanti čia didžiąją dienos dalį. Ji džiaugiasi kiekviena akimirka, praleista šiame kambaryje, nes ją supa keistą šilumą širdelėje uždegantys natūralaus medžio masyvo baldai. Kad ir rašomasis stalas, stovintis prie spintos, kurioje ilsėjosi lėlė… verčiantis mergaitę ilgėtis močiutės. Prie tokio pat stalo ši siuvo Agnesei suknelę.

Mes įsitikinę, kad mūsų pagaminti vaikų kambario baldai kiekvienuose namuose sukels Jums daug teigiamų emocijų.
Jeigu susigundėte savo vaikui įrengti kokybiškus vaikų kambario baldus, nepraleiskite progos dirbti su patyrusiais staliais, kurie Jūsų pagamins kokybiškus ir ilgaamžius vaikų kabario baldus.
Jūsų namai nusipelno šilumos ir jaukumo!

Laukiame Jūsų pasiūlymų, idėjų ir kūrybiškų minčių.
Klauskite Dabar!