Išskirtinės natūralaus medžio vienvėrės vidaus durys

Vienvėrės vidaus durys

Klientai, kurie kreipiasi į mus dažniausiai, jau žino kokias duris nori įsigyti. Tačiau žmogui, nusprendusiam pirmą kartą įsigyti vidaus duris gali būti sunku susigaudyti tarp įvairių durų tipų gausos, aksesuarų ir medžiagų. Visi interjere esantys elementai tarpusavyje turi derėti. Durys – pakankamai didelė ir svarbi namų interjero detalė (turi derėti su bendra interjero spalvine gama ir dizaino elementais), todėl joms būtina skirti ypatingą dėmesį. Juk durų bet kada į naujas nepakeisi, todėl svarbu iš anksto viską gerai apgalvoti. Tad, kad būtų lengviau išsirinkti, norime Jums pristatyti populiariausią durų rūšį – vienvėres vidaus duris.

Kaip sufleruoja pats durų pavadinimas, vienvėrės vidaus durys sudarytos iš vienos varčios. Jas dažniausiai renkasi tokių būstų, kurie, palyginus, standartiniai ir nereikalaujantys sudėtingesnių konstrukcijų, savininkai. Tai gali būti tradicinis daugiabučio butas ar nedidelis individualus namas. Jeigu būsto konstrukcija reikalauja sudėtingesnio sprendimo ar platesnių durų, montuojamos dvivėrės durys.
Vienvėrės durys taip pat mėgstamos dėl klasikinės jų formos ir gamybai dažniausiai naudojamo natūralaus medžio. Renkantis vidaus duris daugelis klientų pirmenybę teikia medinėms, nors ir atsiranda ir kitoks poreikis. Todėl vienvėres duris gaminame tik iš natūralaus medžio masyvo. Medinės vienvėrės durys – puikus pasirinkimas, vertinantiems klasiką.
Standartinių vienvėrių vidaus durų plotis neviršija 80 centimetrų, o jų aukštis siekia iki 2 metrų. Jau seniai neliko būtinybės paisyti griežtų durų gabaritų standartų, taikomų išmatavimams, todėl, jeigu Jūsų būste esančių durų anga platesnė ar siauresnė, nėra sudėtinga pagaminti ir sumontuoti kaip tik Jums reikalingas duris.
Statistiškai vienvėrės vidaus durys puikuojasi kone kas antro planetos gyventojo namuose. Kodėl jos tokios populiarios? Panagrinėjus literatūrą aišku, kad visų pirma, tai lemia patogi ir patikima jų eksploatacija, bei kaina. Šias savybes daugiausiai lemia konstrukcijos paprastumas, būdingas vienvėrėms durims. Jos taip pat charakterizuojamos minimaliu papildomų elementų kiekiu, kuriuos galima lengvai pritaikyti užsakovo poreikiams. Ką sudėtingiau įgyvendinti, užsakovui išsirinkus, pavyzdžiui, švaistines duris, kurios varstosi į abi puses.
Pasirinkę įsirengti vienvėres vidaus duris, pasirenkate standartinę durų konstrukciją, tačiau jų puošyba gali nustebinti įmantriomis formomis ar lakonišku santūrumu. Didesnės medžio apdirbimo galimybės leidžia sukurti išraiškingesnius dekoro elementus: originalias durų staktas apvalintais kraštais, su grioveliais ar frezuotas. Durų vaizdas gali gerokai keistis nuo pasirinktų apvadų – plonesnių, storesnių, profiliuotų, nuo minimalistinių iki itin masyvių, sudėtingų formų ir komplektacijos. Itin įspūdingai atrodo gana masyvios, išraiškingais apvadais klasikinio stiliaus durys. Klientas, pasirinkęs klasikines duris, niekada nesugadins kambario interjero, nes santūriai dekoruotos klasikinės durys harmoningai įsikomponuoja tiek į solidų klasikinį, tiek į modernų interjerą. Vienvėres vidaus durys, dėl savo konstrukcijos paprastumo, yra tinkamos kone kiekvienam būstui.

 Vienvėrių medinių vidaus durų pranašumai:

  • Mažesnė, nei kitų durų, kaina;
  • Didelis modelių pasirinkimas;
  • Minėtas eksploatacijos paprastumas;
  • Tvirtumas;
  • Patikimumas;
  • Konstrukcijos paprastumas;
  • Ilgaamžiškumas.

Vienvėrės vidaus durys – paprastas, bet anaiptol ne prastas pasirinkimas.

Pagrindinė durų funkcija – atskirti erdves, o privačios erdvės poreikis visuomet bus aktualus. Tai aktualu ne vien dėl poreikio pabūti vienam, bet ir dėl garso izoliacijos. Be to, keturios lygios sienos tenkina tikrai ne visus, o durys pelnytai gali būti vadinamos vienu būsto puošybos elementų, kartais net pačiu svarbiausiu. Dažniausiai klasikinio stiliaus durys gaminamos iš medienos masyvo. Jos atrodo prabangiau, turi geresnę ne tik garso, bet ir šilumos izoliaciją.
Durys gali būti komplektuojamos su standartiniu arba individualiai pagal užsakovo pageidavimus pagamintu dekoruotu, klijuotu, graviruotu, raižytu ar net vitražiniu stiklu. Galima rinktis ir medinius puošybos elementus – nuo minimalistinių iki masyvių, sudėtingų formų ir įvairiai išdėstytų.
Klientus kurie kreipiasi į mus galima suskirstyti pagal amžių. Vyresni paprastai renkasi klasikinio stiliaus duris, kartais su puošybos elementais, o jaunimas labiau linksta prie modernių arba minimalistinio stiliaus sprendimų. Pastarieji kartais renkasi ir klasikines duris, tačiau dažnas atsisako puošybos elementų.
Kviečiame pasidairyti po mūsų svetainės durų nuotraukų galeriją. Siūlome klasikines, retro ir modernaus stiliaus vienvėres duris. Taigi rinktis tikrai yra iš ko. O kai subrandinsite savo idėją, mes panaudosime visas savo žinias ir patirtį, įgytą per daugiau nei 25 metus, kad galėtume įgyvendinti Jūsų norus. Neįgyvendinami norai mūsų įmonei neegzistuoja! Pagaminsime viską ko tik geidžia Jūsų širdis.

Vienvėrės vidaus durys
Average rating:  
 2 reviews
by Martynas P. on Vienvėrės vidaus durys
Vienvėrės vidaus durys iš natūralaus masyvo

Kadangi senosios durys jau buvo tikrai pasenusios nusprendėme įsigyti naujas iš natūralaus medžio. Panaršę internete radome tai ko ieškojome ir užsisakėme. Šiandien jau naudojamės šiomis puikiomis vidaus durimis. Esame labai jomis patenkinti. Mūsų pasirinkimas buvo tikrai geras! Ačiū.

by Anonymous on Vienvėrės vidaus durys
Vienvėrės vidaus durys iš natūralaus masyvo

Mūsų įsigytos vienvėrės vidaus durys tikrai džiugina ne tik savo puikia kokybe, bet ir puikia išvaizda. Durys surinktos puikiai. Aš labai džiaugiuosi, kad pasirinkau MS Craft. Ačiū.

Laukiame Jūsų pasiūlymų, idėjų ir kūrybiškų minčių.
Klauskite Dabar!