Išskirtiniai natūralaus medžio vyno rūsio baldai

Vyno rūsio baldai

Kiekvienam vyno rūsiui baldus gaminame, atsižvelgdami į individualius kliento poreikius. Juk vyno rūsys – intymi namo erdvė, kurios sienos alsuoja paslaptingumu, nostalgija ir bohemiška dvasia. Jūsų norams įgyvendinti, kuriame stelažus, spintas, spinteles ir panašius šios krypties baldus. Vyno rūsio baldai reikalauja tam tikrų darbo ypatybių, ruošiant ir apdirbant medieną, bei pritaikant ją tolesnei eksploatacijai.
Pastaruoju aspektu turi rūpintis ir baldo užsakovas. Svarbu prižiūrėti medieną, rūpintis reikiamo mikroklimato sukūrimu vyno rūsyje, palaikant tinkamą patalpos temperatūrą ir drėgmės lygį. Ne ką mažiau svarbu baldus laikyti atokiau nuo stiprius temperatūrų svyravimus sukeliančių prietaisų, nes tai gali lemti baldų traukimąsi. Taip pat venkite dėmių, atsiradus vienai jų, kuo greičiau nuvalykite, naudodami kuo geriau drėgmę sugeriančios medžiagos skepetą, kad nereikėtų intensyviai trinti dėmės. Ir dar vienas svarbus aspektas – saugokite medžio masyvo baldus nuo karštų indų.

Vyno rūsio baldai – tik iš profesionalų rankų

Kuriant vyno rūsio interjerą, baldai turėtų būti išskirtinai to paties stiliaus. Taigi patariame visus baldus (stelažus stalus, skirtus degustavimui, spintas, spinteles) užsakinėti iš vieno gamintojo. Geriausia šios unikalios patalpos baldų gamybą patikėti profesionalams. Pasitikėkite patirties turinčiomis įmonėmis. MS Craft turi daugiau nei 25-erių metų patirtį natūralaus medžio masyvo baldų gamyboje. Tad galime tapti patikimais Jūsų pagalbininkais, įrenginėjant vyno rūsį.
Kokybiškai ir stilingai įrengtame vyno rūsyje bus malonu vyno taurei pasikviesti draugą ar verslo partnerį. Mūsų įmonės vizija, gaminant vyno rūsio baldus, sukurti tokią šios patalpos atmosferą, kuri savo esme kviestų pasimėgauti kilmingu gėrimu. Beje, apie vyną yra sakoma, kad jis gyvena panašų į mūsų gyvenimą: gimsta, bręsta ir miršta (išsivadėja, praranda vertingąsias savybes).
Kad atitolintų paskutinįjį etapą, šio gėrimo gurmanai sugalvojo vyno rūsius. Juose, dėl vyraujančios žemos temperatūros ir sudaromų teisingų vyno saugojimo sąlygų, jis išsilaiko kur kas geriau. Turėtumėte žinoti šias sąlygas ir jų laikytis, lygiai, kaip ir aukščiau minėtų baldų priežiūros principų. Nes tik tinkamai prižiūrimi brangūs daiktai ilgai ir ištikimai tarnauja. Taigi, kokios tos sąlygos? Pagrindinės jų yra trys:

  • Vyno buteliai privalo būti laikomi horizontalioje padėtyje;
  • Būtina palaikyti pastovią ir vienodą patalpos temperatūrą;
  • Buteliai turi būti nepasiekiami saulės šviesai.

Vyno rūsys – lakoniškas, vyriškas ir paprastas

Kiekvieną vyno rūsio elementą kuriame pasitelkdami vyrišką paprastumo ir lakoniškumo logiką, todėl baldų dizaino sprendimuose atsispindi masyvumas, griežtos linijos ir formos, o jų konstrukcija – tvirta ir patikima. Žinoma, ne ką mažesnį dėmesį skiriame ir eksploatacijos patogumui. Mes manome, kad vyno rūsys turi būti vyriško komforto zona, alsuojanti intelektualia laisvės dvasia, kuriančia atitinkamą atmosferą nuošaliame ir intymiame natūralaus medžio ir vyno pasaulyje.
Visi mūsų baldai gaminami iš vientiso masyvo, nenaudojant vadinamųjų medžio apdirbimo pramonės „subproduktų“, o tai – kokybės garantija, ilgaamžiškumo ir ekologiškumo pažadas. Natūralus medis suteikia galimybę įgyvendinti drąsiausius dizaino sprendimus palyginus nedidelėje erdvėje ir sukurti joje unikalią atmosferą.
Mūsų sukurti, unikalūs vyno rūsio baldai, pagaminti iš natūralaus medžio masyvo, taps Jūsų restorano ar užmiesčio namelio interjero pažiba. Savo darbe atsižvelgiame į Jūsų norus ir vyno rūsio baldams taikomus kokybės standartus. Taikydami individualius interjero dizaino sprendimus, siekiame sukurti vyno rūsį, kuriame galėtumėte kokybiškai praleisti laiką. Kadangi vyno rūsys – intymi ir individuali erdvė, kurdami ieškome tos mažytės paslapties, kuri atvertų duris į Jūsų išpuoselėto skonio pasaulį. Tikimės atrasti ją kartu.

Laukiame Jūsų pasiūlymų, idėjų ir kūrybiškų minčių.
Klauskite Dabar!