Išskirtiniai, aukščiausios kokybės medžio masyvo baldai

Medžio masyvo baldai

Natūralaus medžio masyvo baldai išsiskiria žavesiu, suteikia kiekvienų namų interjerui šilumos ir jaukumo įspūdį. Medis – kiekvienam lietuviui itin brangus gamtos turtas. Nuo senų laikų miškingose Lietuvos vietovėse gyvenantys valstiečiai statėsi medinius namus ir gaminosi medinius baldus.
Laikui bėgant įpročiai keitėsi ir pradėta tolti nuo savo šaknų naudojant alternatyvias, pigesnes medžiagas. Tačiau pastaruoju metu pastebėjome, kad žmogus atsigręžia į tikrąsias vertybes, natūralias, ekologiškas, statybai ir namų dekorui naudojamas, medžiagas. Mes jau daugiau nei 25-erius metus gaminame natūralaus medžio masyvo baldus, skirtus vonios, virtuvės, darbo, vaikų kambariui ir kitoms patalpoms.

Medžio masyvo baldai gaminami Panevėžyje
Medžio masyvo baldai gaminami iš aukščiausios kokybės medienos (komodos, virtuvės baldai, stalai, miegamojo baldai)

Kodėl verta naudoti medžio masyvo baldus?

Natūralios medienos baldai išskirtiniai tuo, kad yra visiškai nekenksmingi aplinkai ir žmogui. Jie yra ilgaamžiai, atsparūs susidėvėjimui, o dėl skleidžiamos geros energijos, teigiamai veikia žmogaus savijautą. Yra žinoma, kad iš tam tikrų medžio rūšių pagaminti baldai neutralizuoja nuovargį ir stresą. Tad medžio masyvo baldai – puikus pasirinkimas šiame skubos ir streso amžiuje.

Grožis ir saugumas

Kitas tokių baldų privalumas – puiki jų išvaizda. Sunku būtų įsivaizduoti malonesnį vaizdą namo šeimininkui nei natūralaus medžio baldų kuriamas interjero ansamblis. O svarbiausia tai, kad natūralios medienos baldais apstatytame name saugu auginti vaikus ir kurti jaukų šeimos židinį, nes natūralaus medžio baldai – ekologiški ir draugiški sveikatai bei aplinkai. Priešingai nei plastikiniai baldai, kurie pastoviai išskiria sveikatai žalingas chemines medžiagas: formaldehidą, fenolį, amoniaką, benzolą ir kitas.
Kasdien skatiname kurti saugią ir sveiką aplinką. Mūsų gaminami natūralaus medžio baldai yra patvarūs ir ilgaamžiai. Mediena namams suteikia jaukumo, džiugina akį, skleidžia malonią šilumą, bei jaukumą ir džiugina būsto gyventojų širdis.

Įvairus pasirinkimas

Išsirinkite puikius baldus iš plataus asortimento, kuriame rasite baldų kiekvienam skoniui ir skirtingiems poreikiams. Tai ir žaismingi vaikų kambario baldai, ir subtilia prabanga alsuojantys vyno rūsio ar darbo kambario baldai. Medžio masyvo baldais taip pat galime papuošti Jūsų vonios kambarį ar virtuvę.
Medžio masyvo baldai sukuria puikią atmosferą, kviečiančią bendrauti. Tokiais baldais apstatytoje virtuvėje malonu susiburti prie natūralaus medžio valgomojo stalo ir laukti užsukančių svečių. Juk patraukliausia tai, kas yra natūralu.

Ilgaamžiškumas

Gamindami medžio masyvo baldus, mes didžiuojamės tuo, kad prisidedame prie gamtos saugojimo, nes medienos priežiūra nereikalauja cheminių valiklių, o susidėvėjusių medinių baldų nebūtina išmesti. Juos galima atnaujinti restauruojant, perdažant, lakuojant. Taigi šie baldai galės keliauti karta iš kartos, neprarasdami savo funkcionalumo ir estetinės vertės, nes klasika madinga visada. Kita vertus, šie baldai ilgai nenusidėvi dėl profesionalių, jų gaminimui naudojamų, technologijų.
Mūsų gaminami natūralios medienos baldai papuoš ir modernų, ir tradicinį namų interjerą. Dabar vis labiau populiarėja etnokultūrinis stilius. Natūralaus medžio masyvo baldai gali padėti susikurti tokio stiliaus namus ir pasiekti išpuoselėto, autentiško ir ekologiško interjero vienovę.
Mes pasirūpinsime kokybiškais, ilgaamžiais ir sveikatai naudingais natūralaus medžio baldais ir pakviesime Jus išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius.

Interjero puošmena

Šilti, jaukūs ir sveikatai palankūs baldai – mūsų misija. Siekdami ją įgyvendinti, nuolat tobuliname baldų gamyboje naudojamas technologijas. Mūsų gaminami baldai pasižymi natūralumu, kokybe, skleidžia šilumą ir džiugina akį. Tai natūralus būdas papuošti interjerą. Mediena skleidžia malonų kvapą, tokiu būdu sukurdama ypatingą atmosferą. Tai – gamtos dovana, skirta kiekvienam!
Susižavėjote medžio masyvo baldais? Susisiekite su mumis!
Laukiame Jūsų idėjų ir pasiūlymų ir tikimės prisijungti prie Jūsų namų jaukumo kūrimo!

Medžio masyvo baldai
Average rating:  
 2 reviews
by Kęstutis M. on Medžio masyvo baldai
Geriausi, kokybiški medžio masyvo baldai kiekvienam

Nuo pirmųjų minučių, kai tik įžengiau į šį interneto puslapį supratau, kad patekau būtent ten kur ir reikia. Patrauklūs medžio masyvo baldai iš karto pritraukė savo išskirtinumu ir unikalumu. Įsigyti medžio masyvo baldai jau tarnauja mums daugiau nei 2 metus. Esame patenkinti ir visiems pažįstamiems visuomet rekomenduojame Mariaus paslaugas. Ačiū.

by Antanas Goberis on Medžio masyvo baldai
Kokybiški medžio masyvo baldai

Išskirtiniai ir nepriekaištingos kokybės baldai. Džiaugiuosi įsigytais medžio masyvo baldais nuo pirmųjų dienų.

Laukiame Jūsų pasiūlymų, idėjų ir kūrybiškų minčių.
Klauskite Dabar!