Išskirtiniai natūralaus medžio vonios baldai

Vonios baldai

Medžio masyvo baldai vonioje – tikros prabangos ženklas, suteikiantis Jūsų vonios kambariui taip trokštamo jaukumo. Klasikinės formos, subtili estetika, natūralios medžiagos — visa tai suteikia garantiją, kad kokybiškas medinis baldas netgi po daugelio metų nepraras savo grožio ir vertės. Svarbu žinoti, kokius privalumus suteikia natūralaus medžio masyvo baldai vonios kambario atmosferai.

Medžio masyvo vonios baldų privalumai

Ilgaamžiškumas

Jūsų atsakingas požiūris į šiuos itin kokybiškos, tačiau jautrius temperatūrų skirtumams ir drėgmės svyravimams, natūralios medienos gaminius, prailgins jų eksploatacijos laiką. Tiesiog turėtumėte pasirūpinti savalaikiu paviršių atnaujinimu, perlakavimu ar perdažymu. Esant reikalui, restauracija. Saugodami vonią puošiančius medžio masyvo baldus Jūs galėsite džiaugtis prabangia vonia, kurioje bus kaip niekada malonu atsipalaiduoti ir pamiršti dienos rūpesčius.

Dizaino įvairovė

Natūralaus medžio apdirbimo paprastumas, leidžia iš medžio masyvo sukurti ypatingo dizaino vonios baldus, puošiamus įvairiausiais stilistiniais elementais. Iš tokių įvairaus stiliaus ir nepakartojamo dekoro baldų išsirinks tinkamiausią sau net patys išrankiausi. Namai taps jaukesniais, šiltesniais, vieta, kur iš tikro gera būti. Namai su natūralaus medžio baldais būtent tokiais ir tampa. Paklausite kodėl? Atsakymas paprastas – tai unikalus rankų darbo šedevras, prie kurio praleista begalės valandų jį šlifuojant ir gludinant, kol galų gale jis pritaikomas prie unikalių kliento poreikių.

Lengvai remontuojami

Netyčiukais sulaužius spintelės dureles ar įbrėžus kito baldo paviršių, neverta jaudintis – tai lengvai pataisoma. O grąžinus baldui senąją išvaizdą, jis nė kiek nepažeidžiamas.

Universalumas

Rankų darbo baldų viena svarbiausių savybių yra ta, jog šie yra ilgaamžiai visomis prasmėmis – tikrai neišeis iš mados ir tikrai tarnaus ilgą laiką. Spintos ir komodos ar spintelės, pagamintos iš natūralaus medžio, puikiai tinka bet kokio interjero stiliaus voniai. Svarbiausia teisingai parinkiti spalvas, išmatavimus, tinkamiausią vietą spintelei, spintai ar kitam baldui. Svarbu paminėti, nepriklausomai ar namų interjeras yra modernus ar klasikinis, rankų darbo, natūralaus medžio baldas ras sau vietą namie ir atrodys stilingai ir jokiu būdu neiškris iš konteksto. Mūsų kuriami baldai tampa ne tik kasdiene buities priemone, bet ir namų puošmena.

Ekologiškumas

Gamindami medžio masyvo baldus, jų apsaugai galime naudoti ir natūralias medžiagas, tuomet baldas išlaikytų malonų medienos kvapą.

Tvirtumas

Gaminant baldus naudojamos medienos rūšys, tokios, kaip ąžuolas, uosis, juodalksnis ir kt., yra atsparios mechaniniam poveikiui, todėl ilgai nenusidėvi. Klasikinės formos, subtili estetika, natūralios medžiagos – visa tai suteikia garantiją, kad kokybiškas medinis baldas net po daugelio metų nepraras savo grožio ir vertės.

Dažniausiai voniose montuojami baldai

Spintos. Medžio masyvo spinta, skirta voniai, turėtų būti siaura, su durelėmis ir daug lentynėlių, kuriose patogu saugoti kosmetiką, skalbimo priemones, rankšluosčius. Medinės spintos gali tarpusavyje skirtis išmatavimais, spalva, montavimo būdais ir kt. Svarbu, perkant spintą voniai, atsižvelgti ne tik į šiuos parametrus, bet ir į tinkamą spintos apsaugą nuo drėgmės. Mūsų gaminami vonios kambario baldai padengiami atspariu vandeniui laku. Baldų gamyboje naudojame tik medžio masyvą, todėl jis patikimai saugos Jūsų turtą.
Spintelės korpusinės ir spintelės voniai su kojelėmis. Klientai dažnai renkasi spinteles, su įmontuojamomis kriauklėmis. Tai gražu, bet ne visuomet funkcionalu, nes šio baldas neišvengiamai kontaktuoja su vandeniu. Mediena – gyva medžiaga, todėl mes ją dengiame vandeniui atspariu laku, kad neišsikraipytų. Tokius gaminius būtina gerai saugoti nuo drėgmės.
Lentynos. Dar vienas patogus vonios elementas, leidžiantis tvarkingai organizuoti kosmetikos atsargas. Ant lentynų išrūšiuoti įvairiaspalviai kosmetikos reikmenys ir madingi aksesuarai suteikia patalpai individualumo, kuris puikiai susižaidžia su medžio masyvo baldų suteikiamu jaukumu.
Kuomet apstatysite savo vonios kambarį kokybiškais vonios kambario baldais iš natūralaus medžio masyvo, Jūsų antroji misija, kuri, beje, bus nuolatinė – saugoti juos nuo drėgmės, tai paprasta atlikti parenkant tinkamas, kuo sausesnes baldų eksploatacijai vietas, bei vonios baldų gamybos metu parenkant tinkamas medžiagas baldo apsaugai.
Tikime, kad Jums bus gera rūpintis mūsų atsakingai kurtais vonios baldais, tinkamai juos prižiūrėti ir džiaugtis natūraliu išskirtinumu.

 

Laukiame Jūsų pasiūlymų, idėjų ir kūrybiškų minčių.
Klauskite Dabar!